بهترین خدمات پخش صوتی

تبدیل شدن به “اولویت موبایل” هنگام طراحی برای وب موبایل ، به یک استاندارد صنعتی تبدیل شده است و اگرچه به طور کلی این یک چیز خوب است – اما این امر باعث بی توجهی به سیستم عامل تبلت در طراحی موبایل شده است.

از آنجا که لپ تاپ ها باریک تر ، سبک تر و کم حجم تر شده اند ، فداکاری هایی نیز انجام شده است که بارزترین آنها حذف بسیاری از درگاه هایی است که قبلاً به آنها اعتماد می کردیم. روزهایی که می توانستید یک اسلات کارت اس دی در مک بوک پرو خود پیدا کنید ، بدون پورت اترنت به یک سیگنال وای فای قوی متکی هستید و اگر هنوز از وسایل جانبی قدیمی یو اس بی استفاده می کنید ، مجبور خواهید شد که آنها را خداحافظی کنید. شما یک لپ تاپ جدید مک می خواهید.

مک بوک چه درگاه هایی دارد؟

هنگامی که اپل فوق العاده باریک خود را رونمایی کرد مک بوک به سال 2015 بازمی گردد، طرح جدید بسیار سر و صدا ایجاد کرد. جدا از زرق و برق دار و ریز ، دارای یک برچسب قیمت سنگین و تنها یک درگاه اتصال یو اس بی سی نسبتاً جدید است. یو اس بی تایپ سی علاوه بر پشتیبانی از شارژ ، انتقال تا 5 گیگا بایت پی اس را نیز ارائه می دهد. مانند مک بوک ایر و مک بوک پرو دارای دو پورت تندر بولت 3 / یو اس بی سی است. مک بوک پرو 15 اینچ چهار درگاه تندر بولت 3 / یو اس بی سی را ارائه می دهد.

تمام آنچه شما نیاز دارید یک لپ تاپ یا کامپیوتر و اتصال به اینترنت است و تقریباً تقریباً می توانید هر کاری انجام دهید و تقریباً هر نوع شرکتی را ایجاد کنید.

 

تفاوت دیگری بین پورت یو اس بی سی در مک بوک های مختلف وجود دارد. مزیت دیگر پورت یو اس بی سی این است که مهم نیست که کابل خود را به کدام جهت وصل کنید. اگر احساس کنید که هر بار که یک پریز یو اس بی ای را وصل می کنید راه اشتباه است ، این یک دور خواهد بود حافظه به نظر می رسد تعداد زیادی از درگاه های تندر بولت 3 / یو اس بی سی به عقب برگردانده شده است:

  • مک بوک: یک پورت یو اس بی سی
  • مک بوک ایر: دو پورت تندر بولت 3 / یو اس بی سی
  • مک بوک پرو 13 اینچ: دو پورت تندر بولت 3 / یو اس بی سی
  • مک بوک پرو 15 اینچ: چهار پورت تندر بولت 3 / یو اس بی سی

نظر بزارید